Farkındalık Seansları

Farkındalık ve Hakikat `bir`dir.

 

Ruh hazır olduğunda, her zaman

Hakikati öğrenmek ister.

 

 

Bu Seanslar, haftalık olarak yüz yüze ya da online yapılabilen güçlü bir dönüşüm, değişim ve gelişim çalışmalarıdır. Kendiniz ve evrenin sistemi üzerinde farkındalık sahibi olursunuz. Sohbet eşliğinde hem kendinizi hem çevrenizi hem de evreni farkındalıkla öğrenirsiniz.

 

Kendinizi tanıyarak enerjinizi ve farkındalığınızı yükseltebilirsiniz. Karmaların, negatif enerjilerin, hayatınızda, işinizde, ilişkinizde, mutluluğunuzda sebep oldukları engelleri, şanssızlıkları farkındalık ile kaldırarak kendi güzel ışığınızı yaşama fırsatı bulacaksınız.

 

Her hafta aynı gün ve saat içinde buluştuğumuz seanslar yaklaşık 1 saat sürerYaptığımız görüşmeler sırasında yaptığımız konuşmalar kendiniz ve evren hakkında bilinç açılmaları yaratır ve tüm sistem hakkında farkındalık kazanırsınız. Konuşmalarımızda getirdiğiniz konuların yanında evrensel öğretiler konu şeklinde seansın içerisinde işlenir.

 

Seans sayısı kişinin ihtiyacına ve konuya göre belirlenmek ile birlikte kalıcı bir dönüşüm için 10-12 seans arası çalışma yapılması gereklidir. Kalıcı bir dönüşüm için zihnimize, ruhumuza ve bedenimize 3 ay gereklidir.

 

Sonrasında isteğe göre devam edilebilir veya sonlandırılabilir..

 

Seans ücreti 400 tl' dir.

farkındalık.jpeg
Mumlar